OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT 1989 yılında Gemlik’te başladığı faaliyetlerine, inşaat sektörüne artı değer katmak ve sektörün ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ile buluşturmak için işletmesini Bursa'ya taşıdı. OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT; perakende satış ile başladığı girişimcilik serüvenini toptan ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış, yapı sektörüne yaptığı yatırımlar ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık.

 

Dünya dijitalleşirken, geleneksel ticaret gelişirken diğer taraftan E-Ticaret de bir diğer model olarak yoluna devam etmektedir. Bir OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT markası olarak FİXİR, fixir.net olarak E-Ticaret alanında bir değer olarak 2019 yılından itibaren hizmet etmektedir.   Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi hizmeti sunmakta ve sunmaya devam etmekteyiz.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.
 

fixir.net olarak hizmet verdiğimiz bu alanda sadece kendi sitemiz üzerinden hizmet vermiyor, halkımıza n11, Trendyol, Hepsiburada, Amazon, pazarama, epttavm gibi platformlar üzerinden de aynı hizmeti ve memnuniyeti ulaştırıyor, ulaştırdığımız hizmeti ileriye taşımaya devam ediyoruz.

 

Markamız; yapı sektöründe en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 3 yıl boyunca sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz. Armatür, seramik, granit, yapı kimyasalları, banyo dolap ve aksesuarları, ankastre cihazlar kategorisinde her gün yenilenen ürünlerimizle gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, kazanmış olduğumuz halkın takdirini sürekli hale getirmek, en yüksek seviyeye taşımak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

Hesabım

Oturum Aç
Yeni Hesap Oluştur